stopki dwie

Witam. Mam wątpliwości co do poprawnego sposobu zapisu stopki z danymi firm. Który jest prawidłowy?
Bank XXX SA, ul. Mała 10, 00-000 Ełk. Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Ełku, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer rejestru: KRS xxx, NIP: 000-000-00-00, REGON: xxx. Kapitał zakładowy: 100 zł.

Xxx.com; ul. Białowieska 00 lok. 000, 00-000 Warszawa; Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy; KRS xx, REGON xx; NIP 000-00-00-000; Kapitał zakładowy w wysokości 1000 zł.
O ile zdołałem trafnie zauważyć, różnica polega na stosowaniu kropek jako separatorów (w pierwszym przykładzie) bądź średników (w drugim). Ponieważ po separatorze często występuje duża litera (na początku nazwy własnej, ale nie tylko), wersja z kropką jest lepsza: nie prowokuje do pytania, co robi duża litera po średniku i czy nie powinna być zamieniona na małą.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski