subsydialny czy subsydiarny

Witam. Czy przymiotnik subsydialny jest równoznaczny z przymiotnikiem subsydiarny? Dziękuję za odpowiedź.
Słowniki wyrazów obcych PWN notują tylko subsydialny jako termin prawny o znaczeniu ‘posiłkowy, pomocniczy, dodatkowy’. W tekstach internetowych znaczną przewagę frekwencji ma subsydiarny, również używany w tekstach i kontekstach prawnych. Na podstawie ich analizy wnioskuję, że są to wyrazy o identycznym znaczeniu.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski