szeregi przydawek

Dzień dobry!
Proszę o radę w kwestii interpunkcyjnej: gdzie powinny być przecinki w zdaniu typu: „Szlak wiódł ładną grzbietową leśną drogą”? Zdaje się, że najlepiej byłoby: „Szlak wiódł ładną grzbietową, leśną drogą”. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości.
Serdecznie pozdrawiam,
Justyna
Ponieważ szereg składa się z trzech członów, prościej i przejrzyściej będzie je wszystkie rozdzielić przecinkami: „Szlak wiódł ładną, grzbietową, leśną drogą”.
Mirosław Bańko, PWN