szybko zbywalny

Jak napisać: dobra, towary szybko zbywalne czy szybkozbywalne?
Dziękuję za odpowiedź.
Napisałbym osobno: szybko zbywalne. Niektóre podobne połączenia wyrazowe ulegają leksykalizacji, czyli zaczynają być odczuwane jako pojedynczy wyraz. Piszemy np. płyta długogrająca i zestaw głośnomówiący, piszemy lekkostrawny obok lekko strawny (obie formy można znaleźć w słownikach ortograficznych). Wydaje się jednak, że towary szybko zbywalne to doraźne połączenie wyrazowe, którego nie ma potrzeby pisać łącznie.
Mirosław Bańko