teleadresowy

Czy poprawny jest użycie słowa teleadresowe. Nie chodzi mi tylko o to, czy z myślnikiem, czy bez, ale także czy w ogóle istnieje taki wyraz?
Słowo to jest pisane łącznie i najczęściej występuje w kontekście rzeczowników dane bądź informacje. Jeśli ktoś prosi nas o dane teleadresowe, to znaczy, że chce znać nasz adres i telefon. Ale uwaga: najczęściej takimi danymi są zainteresowani producenci różnych towarów, którzy chcieliby na nasz adres wysyłać swoje ulotki reklamowe. Więc zanim udzielimy komuś swoich danych teleadresowych, lepiej się dobrze zastanówmy.
Mirosław Bańko