teoriogrowy?

Czy poprawna jest łączna pisownia przymiotnika teoriogrowy (od teorii gier)?
Słowo to – jeśli jest używane – powinno mieć pisownię łączną, podobnie jak przymiotnik teoriomnogościowy (od teoria mnogości). Muszę jednak powiedzieć, że słowo teoriogrowy niezbyt mi się podoba. Wynika to chyba stąd, że nie ma w polszczyźnie przymiotnika growy. Zamiast wysłuchać wykładu o problemach teoriogrowych wolałbym wykład o problemach teorii gier.
Mirosław Bańko