testu Kołmogorowa-Smirnowa

Dzień dobry,
moje pytanie dotyczy zapisu nazwy wykorzystywanego w naukach ścisłych testu Manna-Whitneya-Wilcoxona (i analogicznie innych nazw tego typu, np. testu Kołmogorowa-Smirnowa, Shapiro-Wilka). Między kolejnymi członami nazwy (nazwiskami naukowców) powinien być myślnik czy łącznik?
Adam Wolański w Edycji tekstów (s. 57) poleca w zapisie takich nazw półpauzę, dopuszcza łącznik, o możliwości użycia myślnika nie wspomina.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski