thrash funk

Dzień dobry,
jak będzie wyglądał dopełniacz rzeczownika thrash funk? W Wielkim słowniku ortograficznym zabrakło chyba literki.
Pozdrawiam
Skoro funk ma dopełniacz na -ku, rzadziej -ka, to powinniśmy oczekiwać formy thrash funku, rzadziej thrash funka. W Wielkim słowniku ortograficznym zabrakło nie tylko literki w haśle thrash funk, ale też hasła funk (jego odmianę podałem za Wielkim słownikiem wyrazów obcych tego samego wydawcy i zweryfikowałem w Narodowym Korpusie Języka Polskiego).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski