timer i tajmer

Dzień dobry:)
Moje pytanie dotyczy pisowni słowa timer, czy jest możliwa pisownia spolszczona w postaci tajmer? Mam na myśli timer jako urzadzenie. Serdecznie dziękuję za odpowiedź:)
Pozdrawiam
Pisownia tajmer jest całkowicie poprawna, paralelna do innych przykładów polszczenia angielskich zapożyczeń, por. glide – glajd czy five – fajf (w znaczeniu 'popołudniowa herbatka'). Jedyny kłopot to ten, że w słownikach, do których zajrzałem, jest timer, a nie ma tajmera. Leksykografowie spóźniają się, ale gdy pisownia przez j się upowszechni (może m.in. dzięki Pani), tajmer trafi też do slowników.
Mirosław Bańko, PWN