tingel-tangel czy tingeltangel

Witam. W Nowym słowniku ortograficznym pod red. Arkadiusza Latuska, Wyd. Zielona Sowa, Kraków 2004, podają pisownię: tingeltangel. Zaś pozostałe dostępne mi słowniki stosują pisownię z łącznikiem – tingel-tangel. Która zatem forma jest poprawna?
Dziękuję.
U nas przyjęto zapis tingel-tangel, z łącznikiem, taki podaje m.in. Wielki słownik ortograficzny PWN, który w kwestiach ortograficznych ustanawia wzorce. Prawda jednak, że zapisowi tingeltangel trudno odmówić racji bytu, ponieważ w języku niemieckim zapisuje się go bez łącznika (wielką literę pomijam). Uważam, że należałoby pierwszy z zapisów uznać za podstawowy, drugi – za jego poboczny wariant. W razie wątpliwości proszę używać zapisu z łącznikiem.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski