trzynasto-, czternastolatek

Mam pytanie: jak zapisać w tekście: 13-14-latek czy trzynasto, czternastolatek czy trzynasto-czternastolatek? Nie wiem, jak poprawnie to zapisać. Będę naprawdę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
Chodzi o kogoś, kto jest mniej więcej w tym wieku. Najlepiej tę treść wyrazić w piśmie jeszcze inaczej: trzynasto-, czternastolatek, a w zapisie liczbowym 13-, 14-latek.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski