tytuł pracy dyplomowej

Mam problem jaki znak interpunkcyjny (dwukropek czy myślnik) zastosować w tytule mojej pracy dyplomowej. Powinienem napisać: Wybrane alergeny Artemisia vulgaris: analiza lokalizacji subkomórkowej oraz testowanie specyficzności przeciwciał czy Wybrane alergeny Artemisia vulgaris – analiza lokalizacji subkomórkowej oraz testowanie specyficzności przeciwciał?
Najlepiej użyć kropki i po kropce oczywiście pisać wielką literą. Na stronie tytułowej koniec pierwszej części tytułu powinien zbiegać się z końcem wiersza, a kropkę należy pominąć. Gdyby wybrał Pan dwukropek zamiast kropki, w takiej samej sytucji należałoby go na końcu wiersza pozostawić, a następny wiersz zacząć od małej litery. Rozwiązanie z myślnikiem uważam za najgorsze, choćby dlatego, że będzie kłopot z decyzją, czy myślnik zostawić na końcu wiersza, czy przenieść na początek następnego (z graficznego punktu widzenia i tak źle, i tak niedobrze).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski