tytuły dokumentów

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o odpowiedź, czy nazwy bądź tytuły dokumentów bądź aktów prawnych typu >Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych<, >Regulamin korzystania z usług dodanych<, >Kodeks cywilny< itp. należy pisać w cudzysłowie, czy wystarczy wyróżnienie wielką literą.
Z góry dziękuję za pomoc.
Wielka litera może wyróżniać skutecznie co najwyżej początek cytowanego tytułu, z rozpoznaniem końca mogą być kłopoty. Dlatego lepiej używać cudzysłowu, a jeszcze lepiej kursywy (wówczas bez cudzysłowu).
Mirosław Bańko, PWN