tytuły programów cyklicznych

Jak się powinno pisać tytuł teleturnieju: Jeden z dziesięciu czy Jeden z Dziesięciu?
Ów teleturniej jest programem cyklicznym, więc zgodnie z zasadami pisowni może być traktowany tak samo jak tytuły wydawnictw periodycznych. Może, ale nie musi, gdyż odpowiednia zasada w WSO PWN (18.19.2) daje swobodę piszącym. Tym samym oba zapisy zawarte w pytaniu trzeba uznać za właściwe.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski