ukompletować

Witam,
czy w słowniku języka polskiego istnieje wyraz ukompletować? Np. w zdaniach: „Sprawdź, czy produkt jest należycie ukompletowany (komputer, zasilacz, kabel, instrukcja, CD z programami”, „Elementy ukompletowania ułóż jak na zdjęciu”.
Z góry dziękuję za pomoc.
Owszem, jest takie słowo, można je znaleźć np. w 11-tomowym słowniku pod red. W. Doroszewskiego z kwalifikatorem rzad. Jego częstszym synonimem jest skompletować.
Mirosław Bańko, PWN