umowa-zlecenie

Jak odmienia się dwuczłonową nazwę umowy zlecenia oraz umowy zlecenie, w liczbie pojedyczej i mnogiej? Czy drugi człon (zlecenia, zlecenie) odmienia się tak samo jak umowa, czy też pozostaje nieodmienny?

Z poważaniem
A.N
Nazwa brzmi umowa-zlecenie, według słowników ortograficznych powinna być pisana z łącznikiem, a odmieniają się oba jej człony: umowy-zlecenia, umowie-zleceniu itd.
Mirosław Bańko