wizytówka

Szanowni Państwo!
Firma, w której pracuję (GM System Sp. z o.o.) wkrótce będzie zamawiać wizytówki z nowymi nazwami stanowisk. Część z nich to: Inżynier systemów CAD; Inżynier systemów CAM etc. Wyrażenie: system CAD nie jest nazwą własną. Czy słowo systemów w nazwie stanowiska powinno być pisane małą, czy wielką literą?
Z wyrazami szacunku,
Anna Krzyszowska
Słowo systemów w nazwie stanowiska powinno być napisane małą literą.
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski