wodno-kanalizacyjny

Panie Profesorze,
uprzejmie proszę o podanie możliwości użycia skrótu wyrażenia wodno-kanalizacyjne (np. usługi). Pracuję na stanowisku specjalisty ds. reklamy i promocji w Zielonogórskich Wodociągach i Kanalizacji. W dokumentach spotykam się z wieloraką pisownią, jaka jest poprawna? Pozdrawiam.
Skrót ten nie jest ogólnie znany, nie notują go słowniki skrótów, ja też nie wiem, jak brzmi. Gdybym wiedział, jakiego skrótu używa się w Pana firmie, mógłbym ocenić, czy jest poprawnie zbudowany. Jedna z poprawnych form to wod.-kan., analogiczna do (słownik) pol.-ang. i podobnych.
Mirosław Bańko, PWN