współpodmiotowość

W ramach dyskusji nad podjętą przeze mnie problematyką w pracy naukowej padł termin współpodmiotowość. Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie tego terminu i wskazania kontekstu, w którym można go w sposób uzasadniony użyć? Czy można na przykład mówić o współpodmiotowości w budżetowaniu w rozumieniu takim, że narzuca to obligatoryjną odpowiedzialność za właściwą realizację tego procesu na wszystkie podmioty (w tym przypadku menedżerów i pracowników) zaangażowane w ten proces?
Dyskutantów, którzy użyli tego słowa, należało zapytać, przecież na tym m.in. polega dyskusja. Nie będąc jej uczestnikiem i znając sprawę tylko z Pana listu, mogę o znaczeniu słowa współpodmiotowość wypowiedzieć się tylko bardzo ogólnie, w takim zakresie, w jakim wynika to z jego budowy (proszę bowiem zwrócić uwagę, że nie jest to słowo rozpowszechnione i słowniki go nie notują). Otóż budowa słowa sugeruje tylko, że współpodmiotowość to bycie podmiotem jakichś działań wespół z kimś innym. Współpodmiotowość w budżetowaniu można rozumieć tak, jak Pan napisał, albo trochę inaczej. Autor nowego słowa powinien wyjaśnić, jaki mu sens przypisuje.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski