wtrącenia i przecinki

Czy następujące zdanie jest poprawne: „Każde, nawet najlepsze wakacje kiedyś się kończą”? Chodzi mi o to, czy po słowie każde powinien być przecinek? Może to zdanie w ogóle powinno wyglądać tak: „Każde, nawet najlepsze, wakacje kiedyś się kończą”, a może tak: „Każde nawet najlepsze wakacje kiedyś się kończą”?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Wolno wydzielać przecinkami słowa niosące uboczną treść, jeśli więc za takie uznamy słowa nawet najlepsze, to możemy napisać: „Każde, nawet najlepsze, wakacje kiedyś się kończą”. Jeszcze silniejszym sygnałem hierarchizacji treści byłoby tu użycie myślników, np. „Każde – nawet najlepsze – wakacje kiedyś się kończą”. Równie dobrze można jednak napisać „Każde, nawet najlepsze wakacje kiedyś się kończą” – zależy to od intencji piszącego.
Swoboda zwykle jednak nie jest nieograniczona. Trudno sobie wyobrazić taką interpretację zdania „Każde nawet najlepsze wakacje kiedyś się kończą”, która by uzasadniała w nim brak przecinków. Trzeba by stworzyć w myślach zbiór nawet-najlepszych-wakacji, a następnie nałożyć nań kwalifikator ogólny, aby powiedzieć, że sąd zawarty w danym zdaniu odnosi się do wszystkich elementów tego zbioru. To jest może dobre ćwiczenie umysłowe, ale o niewielkiej wartości praktycznej.
Mirosław Bańko, PWN