wyliczenia po dwukropku

Witam serdecznie.
Chciałbym jeszcze raz spytać o wyliczenia. Czy zatem po dwukropku wyliczenia niewypunktowane można zaczynać wielką literą? Na przykład: „Sposób użycia: Nałożyć krem. Rozmasować go dokładnie, etc.”
Pozdrawiam
Przemysław Kutnyj
Użycie wielkiej litery po dwukropku jest możliwe, ale nie zawsze zręczne. W podanym przez Pana przykładzie lepiej byłoby zadowolić się małą literą („Sposób użycia: nałożyć krem, rozmasować dokładnie…”).
Mirosław Bańko