wypasiony

Witam!
Co Panowie sądzą o słowie wypasiony, używanym w takich kontekstach jak wypasiony laptop, wypasiony słownik współczesnej polszczyzny. Można powiedzieć, że to słowo w takim znaczeniu weszło już do polszczyzny i jest akceptowalne?
Pozdrawiam
Wypasiony w znaczeniu 'świetny, wspaniały' to słowo potoczne i jako takie już zarejestrowane w słownikach. W oficjalnej wypowiedzi mogłoby być nieodpowiednie. Charakterystyczne jest dla języka ludzi młodych. Starszym – jeśli go wczesniej nie słyszeli – powinno się stać znane za sprawą Wypasionego słownika najmłodszej polszczyzny Bartka Chacińskiego (2005).
„Panowie” zostali przez Panią wyróżnieni, ale dlaczego – nie wiem.
Mirosław Bańko, PWN