wypłacać

Czy poprawne jest używanie czasownika wypłacać w znaczeniu 'pobierać, odbierać pieniądze (np. z banku lub bankomatu)'?
Owszem, choć słowniki jeszcze tego nie zarejestrowały, możemy już wypłacać pieniądze z banku lub z bankomatu, a także w banku lub bankomacie. Bank lub bankomat też moga wypłacać pieniądze. Różnica jest taka, że bank i bankomat wypłacają je nam, a my wypłacamy je sami sobie.
Mirosław Bańko, PWN