wysługiwać się kimś, wykorzystywać kogoś

Dzień dobry!
Mam pytanie, na które nikt nie potrafi dać mi 100% odpowiedzi. Usłyszałem ostatnio pewne zdanie, które bardzo mnie zastanowiło: „Cały czas się mną wykorzystujesz!”. Chodzi o wyrażenie wykorzystywać się kimś: czy jest ono poprawne w języku polskim? Wiem, że mówi się wysługiwać sie kimś, ale czy mozna też mówić wykorzystywać się kimś?
Z góry dziękuję za pomoc.
Cytowane połączenie wyrazowe jest niepoprawne. Powstało zapewne przez skrzyżowanie (kontaminację) dwóch poprawnych i bliskich znaczeniowo wyrażeń: wysługiwać się kimś i wykorzystywać kogoś.
Mirosław Bańko