wywnętrzać się i entropia

Czy w j. polskim w jakichkolwiek warunkach istnieje słowo wywnętrzniać? Jakie (w użyciu codziennym) może mieć znaczenie słowo entropia?
Istnieje czasownik wywnętrzać się (przed kimś) o znaczeniu takim jak zwierzać się (komuś). Nie ma czasownika wywnętrzniać (się).
Entropia ma znaczenia specjalistyczne w teorii informacji i termodynamice. Potocznie może być używana jako synonim chaosu lub nieuporządkowania, np.: „W tym domu panuje bezwład, entropia i anarchia!” (S. Mrożek, Tango).
Mirosław Bańko