z czy ze?

Jak się poprawnie powinno powiedzieć: „W związku ze zobowiązaniem się…” czy „W związku z zobowiązaniem się…”?
W ogólnej, nieregionalnej polszczyźnie powinniśmy powiedzieć: „W związku z zobowiązaniem się…”. Zasady wyboru między przyimkami z i ze, a także w i we były już omawiane w naszej poradni, może uda się Pani odnaleźć je w poradnianym archiwum. Temat był poruszany też w różnych poradnikach językowych, choćby w Małym słowniku wyrazów kłopotliwych (hasło w, we, z, ze itp.).
Mirosław Bańko, PWN