zapamiętywalność

Dzień dobry,
mam pytanie o słowo zapamiętywalność. W pewnej firmie używa się tego słowa w badaniu ankietowym jako wskaźnik mierzący liczbę zapamiętanych spotkań w porównaniu do wszystkich spotkań. W Słowniku Języka Polskiego istnieje słowo zapamiętywalny, stąd moje pytanie – czy w takim razie istnieje też słowo zapamiętywalność? Jeśli nie, to czy najlepszym poprawnym zamiennikiem określającym ten wskaźnik jest zapamiętanie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Zapamiętywalność jest rzeczownikiem regularnie utworzonym od przymiotnika zapamiętywalny, jeśli więc istnieje ten drugi, to musi istnieć i pierwszy. W badaniu ankietowym wolałbym jednak wskaźnik zapamiętania: taka nazwa brzmi i mądrzej, i jaśniej.
Nawiasem mówiąc, pisownię Słownik Języka Polskiego może mieć np. tygodnik, cykliczny program telewizyjny lub radiowy, instytucja, organizacja, ale nie książka będąca słownikiem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski