zapis inicjałów

Witam!
Jak zapisuje się inicjały, jeżeli nazwisko jest podwójne? Czy zapisuje się po prostu kolejne litery (np. A.P.W.), oddzielając je kropkami, czy też powinno się wstawić między inicjały nazwisk łącznik (A.P.-W.)?
Anna Popis-Witkowska
Najlepiej zachować łącznik, jego brak może utrudnić interpretację skrótu, bo środkowa litera mogłaby oznaczać skrócenie drugiego imienia. W związku z tym: A.P.-W.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski