zapis nazwy koncertu

Witam,
który zapis nazwy koncertu jest poprawny: 1) Artyści dzieciom chorym na białaczkę, 2) Artyści Dzieciom Chorym na Białaczkę, 3) „Artyści dzieciom chorym na białaczkę”, 4) „Artyści Dzieciom Chorym na Białaczkę”?
Czy opatrzenie cudzysłowem nazw koncertów, cyklów imprez, spotkań etc. jest poprawne? Według mnie najbardziej trafny jest zapis drugi – bez cudzysłowu i wielkimi literami, odzwierciedlającymi jednostkowy charakter wydarzenia.
Z wyrazami szacunku —
Bartłomiej Cieślar
Zapis wielkimi literami jest tu właściwy, bo chodzi niewątpliwie o indywidualną nazwę imprezy. Reguły ortograficzne nie nakazują użycia cudzysłowu w takim wypadku, a wobec tego nie trzeba go stosować. Wniosek: ma Pan rację, najlepszy jest zapis drugi.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski