zapis numerów stron

Czy numery stron oddzielamy myślnikiem (1 — 5), półpauzą (1-5), czy łącznikiem (1-5)? Pozdrawiam.
W publikacjach spotyka się wszystkie trzy warianty. Wielki słownik ortograficzny PWN preferuje zapis z myślnikiem (pauzą) oddzielonym odstępami od cyfr, wspominając o tym, że w druku zwykle stosuje się półpauzę bez odstępów (taki sposób zalecają podręczniki typografii). W związku tym zapisujmy: 1 — 5, ewentualnie 1–5.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski