zapisy z procentem

Szanowni Państwo,
mam problem z ustaleniem poprawnego zapisu następującego sformułowania: ponad-90% wskaźnik dróg utwardzonych czy ponaddziewięćdziesięcioprocentowy wskaźnik …, czy ponad 90% wskaźnik …? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z wyrazami szacunku
Bożena Brych
Możliwości zapisu są następujące: ponaddziewięćdziesięcioprocentowy (zapis słowny łączny, preferowany przez Wielki słownik ortograficzny PWN, w którym ponad- traktowane jest jako przedrostek), ponad dziewięćdziesięcioprocentowy (zapis słowny rozdzielny, w którym wyraz ponad pełni funkcję partykuły), ponad 90-procentowy (zapis cyfrowo-słowny) lub ponad 90-proc. (zapis cyfrowo-skrótowy). Zapisy z użyciem symbolu procenta (typu: 90-%, 90%-owy) są niepoprawne.
Adam Wolański