zaproszenia ślubne

Uprzejmie proszę o pomoc w odmianie nazwisk w liczbie mnogiej. Przygotowuję listę gości do zaproszeń ślubnych i nie chcę popełnić błędu. Cytuję: „Karolina … i Robert … zapraszają Sz.P. XY Mrowiec, XY Grygoriew, XY Kowalik (…)”. Czy w zaproszeniach i winietkach na stół należy wpisać zwrot osoba towarzysząca z dużej, czy małej litery? Czy w zaproszeniu wpisujemy najpierw imię kobiety, a następnie imię mężczyzny?
Bardzo proszę o możliwie pilną odpowiedź.
Serdecznie dziękuję
Odpowiadam na pytania w kolejności, w jakiej zostały zadane.
1. „(…) zapraszają Szanownych Państwa (lub: Sz. Państwa) XY Mrowców, XY Grygoriewów, XY Kowalików” itd.
2. Osoba Towarzysząca – wielkimi literami.
3. Imię kobiety występuje przed imieniem mężczyzny.
Małgorzata Marcjanik, prof., UW