zaproszenia ślubne

Proszę o pomoc w napisaniu nazwisk Klebs, Dysk, Rosada, Nalewka na zaproszeniach ślubnych. Mamy zaszczyt zaprosić:
Sz. P. Irenę i Czesława Klebs czy Klebsów?
Sz. P. Irenę i Czesława Dyks czy Dyksów?
Sz. P. Irenę i Czesława Rosada czy Rosadów?
Sz. P. Irenę i Czesława Nalewkę czy Nalewków?
Z poważaniem
Renata Babińska
Widać, że zbliża się Wielkanoc, bo w naszej poradni przedślubne ożywienie. Stąd apel: Szanowni Państwo, PT Czytelnicy i Korespondenci Poradni Językowej PWN! Nazwiska gości w zaproszeniach z zasady odmieniajmy, a nazwy par małżeńskich kładźmy w liczbie mnogiej.
Jeśli chodzi o osoby wymienione w pytaniu, to odpowiednie formy brzmią: Klebsów, Dyksów, Rosadów, Nalewków.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski