zaproszenie

Witam.
Chciałam dowiedzieć się jak brzmi odmiana nazwisk: Kostrzewa, Bień i Śnieg, np. w sytuacji konstruowania zaproszenia: zapraszam panią Annę Kostrzewę czy Kostrzewa?
Zaprasza Pani Annę Kostrzewę, Agatę Bień i Monikę Śnieg, a razem z nimi Jana Kostrzewę, Filipa Bienia i Marka Śniega. W sumie zaprasza Pani państwa Kostrzewów, Bieniów i Śniegów.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski