zaproszenie

Dzień dobry!
Proszę o poradę, która z poniższych form będzie właściwa:
1. Mamy zaszczyt zaprosić Sz. P. Jana Kowalskiego, Wójta Miasta i Gminy Rzgów…
2. Mamy zaszczyt zaprosić Pana Jana Kowalskiego, Wójta Miasta i Gminy Rzgów…
3. Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Społeczność Uczniowska mają zaszczyt zaprosić Pana Jana Kowalskiego, Wójta Miasta i Gminy Rzgów…

Dziękuję za odpowiedź.
Andżelika O.
Pytanie nie jest dostatecznie jasno sprecyzowane. Nie wiadomo, czy problematyczna forma jest formą zaproszenia, czy pisma, w którym zapisany jest po lewej stronie adres nadawcy, a po prawej adres odbiorcy.
Przyjmijmy, że jest to zaproszenie. Wówczas wystarczy napisać: Mamy zaszczyt zaprosić Pana Wójta na…, a w podpisie: Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2, Rada Pedagogiczna i uczniowie [od małej litery]. Informacja, że wójt nazywa się Jan Kowalski i jest wójtem miasta i gminy, znajdzie się na kopercie. (Proszę przed imieniem i nazwiskiem zastosować skrót Sz. Pan).
Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski