zarząd drogowy

Szanowni Państwo!
Wspólna jednostka organizacyjna powiatów nosi nazwę Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego. Czy jest to nazwa prawidłowa, czy też nazwa instytucji powinna brzmieć Zarząd Drogowy dla Powiatów Puckiego i Wejherowskiego?
Obie formy są prawidłowe, ale ze względu na jednoznaczność i z przyczyn praktycznych wybrałbym drugi wariant.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski