zbieg znaków interpunkcyjnych

Dzień dobry!
Moje pytanie dotyczy wielokropka i znaków: ! ? W słowniku internetowym są podane przykłady z …? i …! Tymczasem w tekstach spotykam się z pisownią: …!, …? albo ?…, !… Czy w tej materii panuje daleko idąca dowolność, czy jest to czymś uzasadnione?
Pozdrawiam.
Kolejność znaków … ? ! bywa różna, gdyż służy wyrażaniu emocji, a te nie podporządkowują się ścisłym regułom. Można spotkać np. ciąg ?!… albo …?!, nie zdziwiłbym się nawet, gdyby ktoś napisał ?…!
Mirosław Bańko, PWN