zbieg znaków interpunkcyjnych

Witam,
proszę o odpowiedź, czy po nawiasie zamykającym należy umieścić kropkę w przypadku, gdy w nawiasie znajduje się całe zdanie kończące się znakiem „!” lub „?”, czy innym znakiem? Byłoby logiczne, że tak.
Pozdrawiam
Barbara C.

Byłoby to logiczne i jest praktykowane, np.:

Nie rozumiem swojego życia (kto rozumie?).

Zdanie to, z Czesława Miłosza, cytują autorzy Kieszonkowego słowniczka interpunkcyjnego PWN (dostępnego też w inne wersji jako Słownik interpunkcyjny PWN) – Jerzy Podracki i Alina Gałązka.

Mirosław Bańko, PWN