zbyteczny przecinek

Szanowni Państwo,
proszę o odpowedź, czy w zdaniu: „Nigdy tego nie róbcie, bo żadna szanująca się ekipa robiąca spolszczenia nie każe ludziom wypełniać żadnych ankiet” należy przed słowem robiąca postawić przecinek. Moim zdaniem, nie trzeba, wszystko zależy od interpretacji, a ta część zdania niekoniecznie musi być wtrąceniem lub dopowiedzeniem, ale chciałabym się upewnić.
Dziękuję.
Przecinek byłby tu niepożądany, gdyż fraza żadna szanująca się ekipa nie ma referencji określonej.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski