zdarzono?

Witam. Czy istnieją w języku polskim formy potencjalne: zdarzono i wydarzono? Dziękuję i pozdrawiam redakcję.
W Korpusie Języka Polskiego PWN nie mamy takich form, a wyszukiwarka google.pl znajduje jedynie takie słowa zdarzono, które są efektem jednoczesnego popełnienia dwóch błędów, literowego i ortograficznego (z kontekstu wynika, że powinno być zdążono). Dlaczego nie używamy form bezosobowych od zdarzyć (się) i wydarzyć (się)? Dlatego, że formy bezosobowe – trochę wbrew swojej nazwie – mówią o zdarzeniach spowodowanych nie przez psa ani np. przez wiatr, tylko przez jakąś osobę. „Bezosobowe” są tylko pod tym względem, że nie wskazują owej osoby – możemy przecież jej nie znać, możemy też uważać, że jest nieistotna lub powinna pozostać nieznana.
Mirosław Bańko, PWN