jeszcze o nazwach stanowisk

Czy w publikacji (biogramie) pisze się wszystkie słowa dużymi literami, np. Naczelnik Miasta, Sekretarz Komitetu Miejskiego PZPR.
Można skorzystać z poradnianej wyszukiwarki, aby znaleźć odpowiedź. Problem chyba polega na tym, jak szukać? Pomogę: odpowiedź jest tutaj. Gdyby mimo wszystko nie mogła Pani dokonać wyboru, to podpowiadam: proszę użyć małych liter.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski