26th Street po polsku

Nurtuje mnie pytanie, jak poprawnie zapisać po polsku nazwę nowojorskiej ulicy 26th Street. Mieszkam przy dwudziestej szóstej czy Dwudziestej Szóstej? A co z zapisem liczbowym?
Skoro to nazwa, należy pisać „Mieszkam przy Dwudziestej Szóstej”. W zapisie z zastosowaniem cyfr można by użyć form: ul. 26 lub 26 Ulica. Pierwsza jest spolonizowana, ale mimo to może się okazać nieprzejrzysta dla Polaków, którzy uznać mogą, że podano część nazwy albo jedynie numer budynku. Druga jest wprawdzie kalką oryginału, ale to akurat uznałbym za pożyteczne, bo taką nazwę łatwo będzie rozpoznać jako angielską.
Na podobne pytanie odpowiadałem już kilka lat temu, a lektura odpowiedzi powinna dodatkowo rozjaśnić problem.
Jan Grzenia