Eneko i Unai

Dzień dobry,
mam problem z odmianą imion. Szukałam wskazówek w poradni i słowniku poprawnej polszczyzny, ale mam wątpliwości. Oba to imiona męskie pochodzące z ludów frankońskich lub baskijskich. Jak odmienić imię Eneko? D. Eneki, C. Enece/Enekowi, B. Enekę itd.? Jak odmieniać imię Unai? D. Unaia, C. Unaiowi, B. Unaia itd.?
Dziękuję.
O imieniu Unai pisałem parę miesięcy temu, służę więc linkiem. Odpowiednie formy powinny być następujące: DB. Unaia, C. Unaiowi, N. Unaiem, Ms. Unaiu.
Eneko należy odmienić tak jak nasze Janko, to znaczy: DB. Eneka, C. Enekowi, N. Enekiem, Ms. Eneku.
Jan Grzenia