Gra „Papier, kamień, nożyce”

Szanowni Państwo,

mam pytania ortograficzne w związku z grą papier, kamień, nożyce.
Po pierwsze: czy jej nazwę zapisywać tak jak wyżej, tj. z przecinkami, czy może z łącznikiem: „papier-kamień-nożyce”? Spotkałem się z taką praktyką i nie wydaje się to pozbawione sensu.
Po drugie: wielkie/małe litery. Z porady https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/nazwy-gier;7890.html wnioskowałbym, żeby wszystkie wyrazy pisać małymi, ale chciałbym się upewnić.

Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Niestety, pisowni nazw gier nie regulują przepisy ortograficzne. Niewykluczone, że z tego względu widuje się rozmaite warianty graficzne: 1) gra „Papier, kamień, nożyce”; 2) gra w „Papier, kamień, nożyce”; 3) gra PAPIER-KAMIEŃ-NOŻYCE; 4) gra w PAPIER-KAMIEŃ-NOŻYCE; 5) gra papier-kamień-nożyce; 6) gra w papier-kamień-nożyce; 7) gra papier, kamień, nożyce; 8) gra w papier, kamień, nożyce. Można sobie wyobrazić jeszcze inne: 9) gra w „Papier. Kamień. Nożyce”; 10) gra „Papier. Kamień. Nożyce”; 11) gra w „Papier-Kamień-Nożyce”; 12) gra „Papier-Kamień-Nożyce”; 13) gra Papier kamień nożyce; 14) gra w Papier kamień nożyce; 15) gra papier kamień nożyce; 16) gra w papier kamień nożyce. Który uznać za najlepszy, najczytelniejszy? Według mnie ten, w którym część imienna składająca się z trzech elementów ujęta została w cudzysłów, jedynie człon pierwszy zawiera wielką literą, a dwa pozostałe oddzielone są od niego przecinkami. Przydaje się to w sytuacji, gdy chcemy użyć zwrotu zagrajmy w „Papier, kamień, nożyce”. Cudzysłów informuje od razu o tym, że chodzi o grę pn. „Papier, kamień, nożyce”.
Maciej Malinowski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie