Trudno gojące się rany

Szanowni Państwo,
bardzo proszę o pomoc. Jak poprawnie należy napisać następujący zwrot: trudno gojących się, trudnogojących się czy trudno-gojących się? To fragment z tytułu pracy magisterskiej biotechnologa.
Poprawny zapis to: trudno gojący się – działa tu zasada [134] mówiąca, że wyrażenia, w których pierwszy człon jest przysłówkiem, a drugi jest imiesłowem przymiotnikowym lub przymiotnikiem, pisze rozdzielnie.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski